داروخانه گیاهی سینا

درباره ما

 ایرانیان از دیرباز در زمینه گیاهان دارویی و کاربرد درمانی آنها از دانش پیشرفته ای برخوردار بوده اند. نمونه بارز آن کتاب باستانی اوستاست. در یکی از پنج بخش تشکیل دهنده اوستا، قسمت های عمده ای به گیاه درمانی، معرفی گیاهان دارویی و کاربرد آنها اختصاص یافته است. در قرن هشتم و نهم میلادی، اطبای ایرانی رونق خاصی به طبابت ایران و جهانیان بخشیدند. به طوری که دانشمندان و نوابغی نظیر ابوعلی سینا و محمد زکریای رازی با انتشار کتاب های معروف خود ( قانون و الحاوی) پیشرفت های زیادی نصیب ایرانیان و جهانیان کردند. این پیشرفت ها همچنین در قرون بعد نیز ادامه یافت. در قرن 13 میلادی، ابن بیطار ویژگی های متجاوز از 1400 گیاه را که خود شخصا می شناخت، در کتابش شرح داده است.

در سال های اخیر با توجه به افزایش جمعیت جهان و گسترش بیماری های متعدد؛ مصرف داروهای شیمیایی متداول و چه بسا بیش از حد مجاز شده است.مصرف این دارو ها ممکن است باعث عوارض جبران ناپذیری در سلامت انسان گردد.

گیاهان دارای خواص بی نظیر برای سلامتی و درمان بیماری های می باشند و شاید به جرات بتوان گفت هیچ دردی وجود ندارد که توسط گیاهان و ترکیبات آنها درمان نشود.همچنین گیاهان دارویی میتوانند باعث تقویت قوای جسمانی، زیبایی و شادابی پوست، ایجاد آرامش و شادی و… شوند.

این نکته حائز اهمیت است که نحوه مصرف و موارد مصرف گیاهان دارویی نیاز به تخصص و علم بسیار بالایی دارد، از این رو باید در استفاده از این محصولات؛ با کارشناسان مجرب این حوزه مشورت نمود.

داروخانه گیاهی سینا مجموعه ای از کارشناسان و متخصصین حوزه گیاهان دارویی با بیش از 21 سال سابقه می باشد.

از آنجایی که با رشد و گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی؛ راه های ارتباط بسیار ساده تر و کاراتر از قبل شده است؛ داروخانه گیاهی سینا پس از کسب علم و تجربه کافی فروشگاه اینترنتی فروش داروهای گیاهی و همچنین بستری برای مشاوره مناسب و جامع به هموطنان را راه اندازی نموده است.

کارشناسان این مجموعه آماده ارائه مشاوره های تخصصی به آقایان و بانوان محترم می باشند.

فروشگاه اینترنتی داروخانه گیاهی سینا کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات در این حوزه را فراهم آورده و این محصولات آماده ارسال به سراسر ایران می باشند.

همواره می توانید با خیال آسوده این محصولات را خریداری و مصرف نمایید بدون اینکه نگران عوارض مصرف این محصولات باشید. زیرا تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه از کیفیت و استاندارد بالا برخوردار می باشند و در تولید تمامی این محصولات از گیاهان دارویی استفاده شده است.

در ضمن موارد مصرف و نحوه مصرف این محصولات به صورت کامل در وب سایت برای استفاده هم میهنان عزیز درج شده است.